4 Mart 2012

Biraz Gülelim #1

Kayıtlar silinmeden evvel bir post atmıştım Beşiktaş maçındaki koreografi ile alakalı. Adamlar özenip bezenmeden yaptıkları basit gösteriyi bizim devasa gösteriyle bir tutmaya devam ediyorlar.

Havadaki oksijenden kafayı bulmaya devam. Bir de bize hırsız diyenlerin isimleri de Kill For You ya lan. Ahahahahahaha.


Tükürükler saça saça gülmek serbest...

5 yorum:

özgün dedi ki...

komik değil ki. adamlar haklı. bu kadar da taraflı olmaya gerek yok hocam.

Lionheart dedi ki...

Hocam nasıl yani haklılar? Bu şekilde kareografi yapmanın patenti Fenerbahçe'ye mi ait? Kaldı ki 2 kareografinin birbiriyle alakası yok. Kill 4 you gibi eşşeğin kulağına su kaçırmaya gerek yok.

Kaldı ki "kareografi çalıntı" diyen Kill 4 you grubunun ismi Ali Sami Yen Kapalısı'nın bir zamanlarki efsane grubu Die for you'dan araktır.

Adsız dedi ki...

bu kadar kareografi pesindeyseniz demek ki gs ve fb liler liseli

Lionheart dedi ki...

@Barney Sikerson,

Sidik yarışı peşinde olan bizler değiliz ki. Fenerbahçelilerin yaptıklarını gözlemlersen heriflerde kompleksin dik alası olduğunu anlarsın zaten.

Koreografi yaparız, daha önce kendi yaptıklarını ekleyip karşılaştırırlar. Bir başka takıma 6 atarlar "Kulakların çınlasın Cincon" yazarlar. Biz 50 tane takıma 5 attık ama hiç "Kulakların çınlasın Fener" demedik mesela.

arnawut dedi ki...

ne kadar saçma insanlar okuyupta yorum bırakıyor bu bloglara.

amk kill4you denen zırtapoz saçması grup zaten bir hırsız, kimi hangi hırsızlıkla suçluyor? konu hakkında cahilsiniz madem yorum yapmayın!

Paylaş