6 Mayıs 2011

Kanserin vücudu sarması

2000 Yılında alınan UEFA Kupası'ndan bu yana bir türlü iki yakası bir araya gelmedi Galatasaray'ın. Başta Hakan Şükür olmak üzere şampiyon kadroda bulunan oyuncuların çoğu UEFA Kupası'nı koz olarak kullandı. Hala da kullanmaya devam ediyor kimisi. "Biz olmasak o kupa olmazdı" deme cesaretini gösterenleri tepemize çıkardık, sonra tepemize çıkardıklarımız çıkar uğruna türlü yalakalıklara giriştiler. Kimisi de gazete köşelerinden televizyon programlarından sallamaya devam etti Galatasaray'a. İllallah ettirdiler insanı..

Galatasaray'da yeniçeri olarak nitelendirilen bu eski topçu tayfasının uzantılarından Servet Çetin'in yaptıklarına getirelim olayı. Bu zaht, genç oyunculardan Cem Sultan ile kavga etmiş. Hatta çocuğu tartaklamış. Hocalarının ikna ettiği Cem, Servet'in odasına özür dilemeye gidince de "Defol" diye terslenmiş.

Bunları yapan adam Galatasaray kaptanlarından biri, bu hareketi yaptığı da Galatasaray'ın altyapı oyuncularından biri. Galatasaray'ın geleceği yani.

Kansere zamanında müdahele edilmezse insanı ölüme götürür ya, Galatasaray'da bu kansere erken müdahele edemedi. Kişisel çıkarlar kulübün önüne geçti, Galatasaray çıkarlar uğruna maşa olarak kullanıldı. Kanser temizlenemez hale geldi. Bokun içine batırdınız takımı. Bu pezevenklerin istemediği adamlar takımda kalmadı, can ciğer oldukları ise takımda hala saltanat sürüyor.

Kimsiniz kardeşim siz? Nesiniz? Servet Çetin, nesin sen abi? Ama tabi suç sende değil, seni bu takımda tutmaktan öteye kimi zaman kaptanlığı veren pezevenklerde. Kene gibi yapıştınız ulan. Tez zamanda siktirip gidin şu kulüpten. Bir yeter artık.

Ha bir de şu var, Adnan Polat'ın can ciğer arkadaşlarından biri kulübü yine mahkemeye vermiş. Yemin ediyorum peygamber sabrı var bizim taraftarda. Başka kulüpte olsa şu olaylar yerle bir etmişlerdi ortalığı.

Erken teşhis hayat kurtarır derler, biz ne teşhis ettik ne de müdahele. Komple sardı kangren vücudu, kansere çevirdi. Bunu kurtaracak doktor da yok ne yazık ki.

Beddua etmeyi sevmiyorum ama, topunuzun Allah belasını versin. Şerefsiz herifler.

Hiç yorum yok:

Paylaş