24 Mayıs 2011

Hakan küçüktür, ama mide bulandırır!

Söylentisi bile bulandırdı midemizi, sen ve senin uzantılarından kurtuluş yok mu ulan? Hay UEFA Kupanız batsın be, ne kupaymış arkadaş. Kanser gibi sardınız ulan koskoca kulübü. Umarım Ünal Aysal bu yanlışa müsade etmez. Senden ve senin uzantılarından nefret ediyorum Hakan Ünsal. Bizden uzak cemaatinize yakın olun din tüccarlari sizi!

4 yorum:

Orkun dedi ki...

Yok arkadaş kurtulamayacağız bunlardan. Biz takımı karıştıran ayhan gibilerden kurtulalım derken bunlar daha beterini yapıp cemaatçileri getiriyorlar.

Lionheart dedi ki...

Taffarel ile Hakan Ünsal'ı denk tutmanız da ilginç bir yaklaşım tabi, Taffarel istavroz çıkarabilir, Müslüman bir futbolcu dua edebilir bunun eleştirilecek bir tarafı yok. Hakan Ünsal'ın ve cemaatinin amacının ne olduğunu biliyoruz, bunlar gibi kendi çıkarları için dini suistimal edenlerle inancı için istavroz çıkaran bir adamı aynı kefeye koymayın.

koala dedi ki...

@ r.baggio; lan oğlum mal mısın sen. kim, hangi futbolcunun namaz kılmasına, oruç tutmasına karşı çıktı? isteyen budist olur ama bunu zihniyet olarak yerleştirmeye çalışmaz bir takıma.
siz aynı tornadan mı çıkıyorsunuz anlamıyorum. herkeste aynı savunma taffarel, mondi haç çıkartıyormuş. çıkartacak tabii, diğeri de dua edecek, bana ne.
taffarel bütün takımı kiliseye götürmeye çalışmıyordu ama bu takımda zorla cuma namazlarına götürülen futbolcular oldu

manu dedi ki...

Allahtan bunun büyüğü siyasete atıldıda şansı kalmadı.Aslında seviniyorum ama sanki siyasete atılamsı daha mı riskli ne?

Paylaş