14 Ekim 2010

Erman Dümen


Yoksa Haydar Toroğlu mu demeliydim bilemedim. Ya da Hitch...

Arda Turan'ın sakatlığını çok fazla seks yapmasına bağlamış kıymetli hocamız. Şimdi bu konuda sorun olan tek şey Arda'nın evli olmaması. Zaten ne kadar ünlü olursanız olun Türkiye'de bunu açık açık kendiniz bile dile getiremezsiniz. Ünlü sanatçıları düşünün, her hafta bir başka insanla görüntüleniyorlar, ne yani ? Elele tutuşup geziyorlar mı ? Tabi ki de hayır.

İşte Arda ve Sinem Kobal da muhtemelen sadece birbirlerine hediye alıp gezmiyorlar, fakat sen bunu (ne kadar tartışılırsa tartışılsın) Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinin kaptanı olan adamı kalleşçe, şerefsizce küçük düşürmek için tamamen uydurma bir şekilde ortaya atarsan senin kafanı koparırlar doberman.

Sen Arda'nın yaşındayken abazalığının verdiği şevkle o haltı yiyerek sakatlanmış olabilirsin ama devir senin devrini çoktan geçti. Ya senin alt takımlar çalışmıyor, ondan dolayı diline vurmuş. Ya da 40'ından hatta 60'ından sonra azdın da seni anca teneşir paklayacak. Karın da senden ayrılmış zaten.

Sizi bu televizyon kanallarına salanlara da, size bu lafı ettirecek pirimi veren yönetimlere de lanet olsun. Kurt kocayınca itin maskarası olurmuş derler, bizi itin maskarası ettin Adnan Polat, şimdi otur Galatasaray'ın cebine girecek olan milyar dolarları konuş hala...

Hiç yorum yok:

Paylaş