20 Ekim 2010

Demek ki Neymiş ?


Bu ülkede profesyonelliğe yer yokmuş.

Sen istersen Dünya'nın en iyi 10 teknik direktöründen birini getir, eğer oyuncular istemezse o da gönderilirmiş.

Teknik taktik uygulamalar değil, "Haydi Oğlum, Haydi Koçum" larla bu işler yürürmüş.

Bir önceki takımlarıyla Avrupa'da nice başarı elde etmiş adamların (Schuster, Hiddink,Rijkaard,Neeskens, Del Bosque, Aragones) Türk mantığıyla ters düştükleri için kıçlarına teneke bağlanmaları an meselesiymiş.

Gelirken omuzlara alınanlar, işler kötü gidince "paragöz bu adam, bak istifa bile etmiyor" suçlamasıyla karşı karşıya kalabiliyormuş.

Sabah uyanıp, Rijkaard gönderildiği yazısını görmek canımı ne kadar sıktı bilemezsiniz. İşin asıl suçluları hala koltuklarında oturup, kimileri de tesislerde fink atarken hem de.

Polat, Helvacı, Sezgin, Servet veAyhan. Bu insanlar demek ki Rijkaard ve Neeskens'den önemli insanlarmış futbol tarihi açısından.

Resmi siteden Rijkaard'ın götünü yalamakla olmuyor bu işler. Adnan Polat ve ekibi iddia ediyorum sportif olarak rahmetli Canaydın'dan daha beter bir duruma sokmuştur bu takımı. Kadroları karşılaştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Madem eskiye dönüyoruz, gelsin Liseciler geriye, siz de pılınızı pırtınızı toplayın gidin. Bir sabah uyandığımda sizin de görevden alındığınızı görmek dileğiyle.

Allah belanızı versin !

3 yorum:

orkuns dedi ki...

Allah toptan belalarını versin.Kına yaksın şerefsizler. Çapulculara kaldık. Servet,Ayhan,Mustafa,Sezgin gibi şerefsizlere kaldık.Taraftar taraftar olsa onlara öyle bir ceza verirdi kiiii.
Çok sinirliyim çooook.Kombineyi Adanan Polata iade ediyorum.Hayrını görsün. Kendi çalsın kendi oynasın.

maksimroger dedi ki...

istanbul da yasamıyorum ama sırf bunun icin gelebilirm
sizin ve sizin gibi potansiyeli olan bloglarda rijkaard'ı ve ekibini ugurlamak icin kampanya baslatsak nasıl olur? her zaman omuzlarda gelen fakat tek basına istanbul'u terkeden adamaları gormekten bıkmadık mı? yonetim ve futbolcular capsızlıgını gosterdi fakat biz o unuttugumuz galatasaray taraftarlıgımızı gostersek iyi olmaz mı?
havaalanında binlerce kisi olmayalım, ama gercekten sagdyulu olan yuzlerce kisiden biri olmaya ben varım!

maksimroger dedi ki...

"*Herşey maksimroger adlı okuyucumuzun yorumuyla başladı öncelikle ona teşekkür ederiz."

farkındayım, sagolasın.
destek verecegimden emin olabilirsin..

Paylaş