1 Eylül 2010

Ben de Yazayım Bari


Misimovic ve Insua hayırlı olsun öncelikle. Lviv maçıyla sonrası Rijkaard'ın verdiği ayar dillere destandı bana göre. Aslında haklı bir serzenişti, en sonda söyleyeceğini en başta söylemedi çünkü. Bekledi, bekledi ve zamanı gelince acı bir tokat gibi yapıştırdı Les Adnans'ın suratına. Zamanlaması süperdi yani.

Görülüyor ki işe yaramış, gittiler 2012 falan dinlemediler getirdiler iki adam. Hatta biri bu serzenişin ürünü. Rijkaard konuşmasa, görüş bildirmese Emana'yı İstanbul'a indirip alın size çift yönlü ortasaha diye atacaklar taraftar ve Rijkaard'ın önüne. Fakat kazın ayağı öyle değilmiş...

Misimovic kimdir, nedir ne değildir zaten biliyoruz şu son 10 gündür. Insua'yı da bu blogu okuyan bir insansanız zaten bilmeniz lazım. Herkes de hakkında bildiklerini yazdı. Hiç birşey yapamıyorsanız açın bir iki videosunu izleyin, altına Galatasaray'a hoş geldin yazın çıkın, ne diyim.

Benim değinmek istediğim önemli bir nokta var. Yazım da zaten burada bitiyor. Allah'ını seven Galatasaray taraftarı varsa, La la la lay lay laaaaay Saldır Misimoviiic diye bağırmasın.

Yarın ola hayrola.

Öpüldünüz.

3 yorum:

Bora-MAN dedi ki...

Ulan ne öyle bağırcaklar :D

Bakalım inşallah youtube da değilde Parçalı ile oynarlar

zoitsa dedi ki...

o diil de yobo ne ayak?

Schumy dedi ki...

Yobo iyi adam, Fenerbahçe takım savunmasını oturtamazsa o da sırıtır yalnız. Baroni Selçuk Santos'la olmaz bu işler. Galatasaray ve Beşiktaş'ın da farkı yok. Aynı bokun laciverti yani.

Paylaş