6 Şubat 2010

Önceden Yediğin Hurmalar...


İşte bu yüzden sürekli ezilen olarak kalacaksınız. İşte bu sığ, mantıktan uzak, ezik açıklamalarınız nedeniyle hiçbir zaman bir adım ileri gidemeyeceksiniz. Sizin gibi çapsızlara da prim tanıyanlar yaptıkları hatalardan gün gelecek dönecek, çok iyi anlayacaksınız büyük kulüp nasıl olunuyor, çıkıp dalga geçtim demeden önce düşünmeyi de öğreneceksiniz.

Futbolun Bukalemunları kitabında çok güzel yazmış Tarkan Kaynar. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray tepeden inme bir şekilde büyük kulüp olmadı. Kendi evlatlarını şehit vererek bu yerlere geldiler...

Süleyman Hurma ve onun türevi kulüp başkanlarına da büyük ders niteliğindedir. Eğer Anadolu takımı söylemi altında ezilmeye devam etmek istemiyorsanız öncelikle ezik demeçlerden kaçınıp kendi hatalarınızı anlayacaksınız. Sonrasında futbolu sahada oynayıp maç sonrasında konuşacaksınız. Yarınki maç ne olur bilmiyorum fakat oyuncularımızı ve taraftarımızı motive ettiği için de bu açıklamayı yapanlara teşekkür ediyorum.

Kaybetmeye mahkumsun Kayserispor, yarın maçta olmasa da sene sonunda kaptanın bedavaya elinden uçtuğunda anlayacaksın bunu. Dininiz imanınız para olduğu için zaten bütün bu derdiniz. Eşşeği boyayıp babanıza satmaya devam edin, size verecek kuruşumuz yok, başkalarından dilenmeye devam edin !

Hiç yorum yok:

Paylaş