15 Şubat 2010

Böylesi Daha Güzel


Oynamadan lider olan başka var mıdır Türkiye liglerinde araştırmak lazım. Zaten hep böyle değil miyiz ? Teknik direktörsüz şampiyonluk, forvet olmadan 3 kulvarda şampiyonluk yarışı (ki biri zaten gitti), stoper oyuncun olmadan Uefa kapılarından dönmeler vs. Şimdi de hükmen galibiyetle liderlik.

Benim çok hoşuma gitti şahsen. Çünkü bugün oynamadan lider oldunuz diyenler ilk yarıda ıkına sıkıla oynayarak kazandığımız Ankaraspor maçını, hem de deplasman olduğunun gerçeğini unutarak konuşuyorlar.

Pek üzerine konuşulacak birşey yok. Liderliği sapına kadar hakettik. Normalde bu haftaya kadar da çoktan almış olmamız gerekiyordu. Bu saatten sonra önemli olan geri kaybetmemek. Bu Ankaraspor rezaletinin sorumluları da ceza çekmeden dolaştığı sürece marka değeri diye ağlak ağlak dolananlar çenelerini kapatsın. Bizim marka değerimiz Küçük Gökçekler olmuş haberimiz yok...

Şimdi liderliği almış olmanın moraliyle Atletico Madrid maçına çıkacağız. Onlar da uzay futbolu oynadığı iddia edilen Barcelona'yı yenmişler dün, maçı izleyemedim. Açık konuşmak gerekirse deplasmanda alınacak bir gollü beraberliğe dünden razıyım. Bir ara neredeyse küme düşme potasına yaklaşan Madrid'in de bizim maç öncesi form tutması tamamiyle bedevi şansıdır. Ama yazının başında da dediğim gibi, severiz imkansızları biz de.

Gazamız mübarek ola...

Hiç yorum yok:

Paylaş