28 Ocak 2010

Herşey İçin Teşekkürler...


Her ne kadar Kewell'ın gönderilmemesi için Nonda'nın gönderilmeni şiddetle istesem de sözleşmesinin fesh edildiği haberini aldığımda çok üzüldüm.

Fakat olması gereken ne yazık ki buydu.

Umarım kendine yakışan bir kulüp daha bulur ve futbol hayatına başarıyla devam eder.

Verdiğin bütün emekler için çok teşekkürler Nonda...

Üçüncü köprü yapıldığında adın bol bol anılmaya devam edilecek.

3 yorum:

Schumy dedi ki...

Evet o sözü herhalde bugüne kadar herhangi bir yabancı oyuncunun direkt medyaya, korkmadan, yerliler hakkında yaptığı en çarpıcı ve cesur açıklamadır.

Kewell 4 5 haftaya dönecek söylentileri var Turan ve Nonda inan artık ayakta duracak gibi değildi. En iyisi oldu gibi, üzüldük ama doğrusu bu...

Turan dedi ki...

Kewell'ın 5 haftada döneceğine ihtimal vermiyorum. Nisan'dan önce dönemez bence. Nonda'da G.Antep maçında en çok koşan 3. oyuncuydu. Koşmadığını iddia edemez kimse. Haa bal yapmayan arı dersek doğrudur. Zaten 90 dk. her hafta tempo yapması zor. İlk yarı yedek oturup, ara sıra 11 başlayınca çok başarılı oldu. Ama yönetimin kararıdır bu, saygı duyarım..Tabi sene başında kewell hakkında düşünceler farklıydı, bugünkü seyri farklı onu da özel olarak anlatırım. :)

Yönetim mantığıyla değil duygusuyla hareket etti. Taraftardan gelen sesi dinledi. Zaten Nonda kalsın diye bir tek ben bağırınca sesim gitmedi. :D :D

Schumy dedi ki...

Gio gelmeseydi Nonda gitmeyecekti.

Tartının iki ucuna koysan hangisini tercih ederdin :)

Paylaş