1 Aralık 2009

Yalancı Çoban

Kim yalan söylüyor ? Bu sefer Kazım yalan söyledi Fenerbahçe inandı ve alay konusu oldu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, 29 Kasım 2009 tarihinde kulübün resmi

İnternet sitesinde yer alan ifadelerin, Kazım Kazım'ın kendi beyanı üzerine kaleme alındığına vurgu yapılarak, şöyle denildi:
''Ancak daha sonrasında yapılan araştırmalarda futbolcumuzun cumartesi akşamı bulunduğu mekan ve orada bulunma saatiyle ilgili gerçekleri tam olarak beyan etmediği ortaya çıkmıştır. Bu futbolcumuzla ilgili gerekli disiplin cezasının uygulanacağını kamuoyuna bildiririz.''

-YALANLAMA YALANLANDI, CEZA GELDİ-
Sabah Gazetesi, pazar günü, “Emre maçta, kankalar barda!” başlığıyla verdiği fotoğrafsız haberde, Kasımpaşa maçının oynandığı gece Kazım ile Santos’un, Beyoğlu’nda eğlendiklerini yazdı.

Fenerbahçe Kulübü aynı gün bir duyuru yayınlayıp, “Kazım ve Santos’un maç sırasında bir gece kulübünde olduklarını iddia eden haber hayal ürünüdür” dedi. Sabah da bunun üzerine dünkü sayısında, “Bu yalanlamaya itibar etmeyin!” başlığıyla fotoğraflı bir haber yayımlayıp, şöyle dedi:
“Haberimizin doğruluğunu, bu kez de futbolcuların o gece Beyoğlu’nda çekilmiş fotoğraflarıyla yayınlayarak göstermek zorunda kaldık. Kazım ile Santos’un cumartesi gecesi Beyoğlu’ndaki 360 adlı barda saat 22:30 ile 00:30 saatleri arasında bol bol eğlendiği tamamen gerçektir. Okurlarımızdan Fenerbahçe resmi sitesinin bu tarz yalanlamalarına önem vermemesini rica ederiz.”


Güler misin sabaha mı bırakırsın :)

1 yorum:

SirEvo dedi ki...

Fener, herkesi yener. :D

Paylaş