4 Aralık 2009

Cennet Mekanın Olsun Hemşerim...


Pınar Karşıyaka-Galatasaray Cafe Crown basketbol maçına gitmek için yola çıkan ve karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucunda hastaneye kaldırılan İrfan Tezbaşaran kardeşimiz hayatını kaybetmiş.

Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerimi iletiyorum. İzmir'de yaşayıp yüreği Galatasaray sevgisiyle çarpan ben ve benim gibiler için çok daha yıkıcı oldu inanın...

Resmi sitenin başsağlığı haberi

3 yorum:

Fabio Luciano dedi ki...

uzaktan akrabam olurdu schumy irfan.en yakın arkadaşımın daha da yakın akrabası.

geçen yıl babasını kaybetmişti irfan.42 yaşındaydı daha babası.kalp krizi.

geride bir annesi kaldı bir de kendinden küçük kız kardeşi.allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın da düşünsene annesinin halini.önce eşi sonra canından çok sevdiği oğlu.

amcam en son iyi demişti durumu.okuldan geldiğimde annem söyledi böyle böyle olmuş diye.canım sıkkın sıkkın dolaşırken gördüm burada bir daha.

Fabio Luciano dedi ki...

duyduğum kadarıyla çarpan bir jeep.sarı yanıyor.yetişmek için basıyor kırmızı yanmadan geçeyim diye.o sırada da irfan karşıdan karşıya geçecek.

ailesinin tasarrufunda değildir o hastaneye kaldırılması.evet keşke üniversite hastanesine kaldırılsaydı ama galiba kaza yerine yakın olduğu için oraya kaldırmışlar ki nefret ederim o hastaneden.hiç sevmem güvenmem de.bi keresinde bir tanıdığa kan lazım diye apar topar gittik kan vermeye.görevli ben bu saate kan alamam alsam da veremem dedi.kardeşim dedik sen al kanı bak şimdi lazım olmazsa sonra olur bizimkine lazım olmazsa başkasına.ama yok.almadı yavşak düşün işte öyle bir hastane.

16 yaşındaydı daha.
tekrardan allah rahmet eylesin.allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın.en çokta annesine de sabır versin.

GöztepeliChe dedi ki...

mekanı cennet olsun çok küçükmüş daha ya, insan dahada üzülüyo böyle ölümlere...

ayriyetten katılıyorum Allah kimseyi hastanelere düşürmesin özelliklede tepecik hastanesine...

Paylaş