7 Aralık 2009

Bu Lig Oynanmasın !

Hasta Fenerbahçeli'ymiş kendileri. Dün gördük zaten merak etmeyin.

5 yorum:

Schumy dedi ki...

Bu sorunun muhattabı ben değilim Aziz Yıldırım'dır. Neden başarısız olduğunu da benden çok Fenerbahçeli taraftarlar verebilir.

Bu videoda da Aziz Yıldırım'la alakalı birşey yok. Konuyu nereden bu noktaya getirme ihtiyacı duydun çok merak ediyorum.

Fenerbahçe'yi tutmak veay tutmamak da kendi tasarrufundur hiçbirşey söyleyemem.

Ama çıkıp bana Galatasaray'ın sürekli puan kaybettiği bir hakemin, hem de Fenerbahçe maçına atanıp da kaybettiği bir haftadan sonra Galatasaray maçına verilmesini açıklayamazsın. Yani kısacası Hüseyin Göçek'in Fenerbahçe Kasımpaşa maçından sonra Galatasaray maçına neden atandığını açıklayamazsın.

valresnick dedi ki...

Şöyle diyeyim ben;

Ben Fenerbahçeliyim. Rezilden öte bir takımım var. ( futbol olarak ) Fakat ben sadece maç izlerim. Galatasarayın ilk haftalardaki maçlarını hep izledim, çünkü güzel futbol oynuyordu.Galatasaray Uefayı aldığında sevinçten ağladım.Geçen seneki Uefa maçlarını da izledim ve Galasaraylı arkadaşlarımla beraber sevindim.
Bloglar ile tanışmam Aceto ile oldu. Hatta Aceto sayesinde uzun zamandır hiç izlemediğim futbolu tekrar izler oldum.
Aceto'dan sonra direkt bloglara göz atmaya başladığımdan beri Galatasaray'dan nefret eder oldum. Şimdi böyle bir komple teorisi görünce Galatasaraylılardan da nefret etmeye başladım.
O yüzden siz ve sizin gibi yazarlar malesef sadece ezeli rekabeti kine, kavgaya çeviriyorsunuz.
Benim demek istediğimi anlayacaksındır diye tahmin etmiştim.Kısaca Oğuz Sarvan Fenerbahçeli ise Fenerbahçe geçen sene neden şampiyon olamadı.Veya ondan önceki sene. ( Görevdemiydi bilmiyorum )
O yüzden samimi olarak rica ediyorum. Yapmayın güzel arkadaşlarım. Bunu sadece sana değil yolda gördüğüm bu tarz komple teorileri kuran Fenerbahçelilere de söylüyorum.Futbol gerçekten bu olmamalı.
Mesela Tahkim kurulu başkanı (disiplinde olabilir ) veya onun gibi bir mevkide olan birisi Galatasaraylı. Şimdi bende Kazım'a Bilica'ya bu cezalardan sonra, desem ki bu log oynanmamalı senin mantığında aynı noktaya çıkıyorum.

chemedya.blogspot.com adında bir yer var. Arkadaş gerçekleri yazdığını söylüyor mesela. Bir kere baktım futboldan soğudum.

Neyse çok uzattım kusura bakma.

Schumy dedi ki...

Yani sen bana diyorsun ki bunlar normal şeyler, insanlar takım tutabilir, futbol konuşacaksak bunlara takılmayalım. Tamam dostum kimse takılmak istemez, ben hatta bu blogda çok rezil olaylar olmadığı sürece hakemler hakkında da pek birşey yazmadım. Fakat dün Galatasaray maçını izlediysen olan olayların nasıl çıktığını görürsün. Bu ülke ne maçlar gördü 4 kırmızılar, direkt serbest vuruştan endirekte çevrilen frikikler... Güzel değil bunları izlemek, olay nefret olayı değil. Hatta Fenerbahçe ile bile alakalı değil, (yönetici veya başkan bazında) bu işin başındakilerin (mhk başkanı vs) profesyonel olmamalarından.

Schumy dedi ki...

Ben maçı canlı izledim. Belediye'nin Galatasaray kalesine geldiği her pozisyonda Hüseyin Göçek'in götünden uydurduğu fauller vardı. Yani adamlar bizim kalemize bile gelemedi. Ama senin o ben bir tek bu pozisyonu gördüm dediğin pozisyon gol oldu. Bırak da art niyet arayalım bu kadar olaydan sonra. Aziz Yıldırım da çıkıp hakemlere giydiriyor, çıkıp kendi kanalında olan ahlaksızlığı Galatasaray'a atıyor. Bu normal mi peki ?

Bora-MAN dedi ki...

Kimse kusura bakmasında Nonda , Elano , Arda adam olsaydıda o golleri atsaydı.Rijkaard sahanın içindeki son 15 dakikadaki endişe görüpte oyuna niye müdahele etmedi bende onu anlayabilseydim . Maçtan sonra kendi ağzıyla söyledi.

Ve bu nasıl bir olaydır ki Bu Teknik kadroya güveniyorum diyipte onun düşünceleriyle ters yazılar yazılıyor.Rijkaard maçtan sonra en güzelini söyledi.Önce kendimize bakacağız.Son 15 dakika panikledik.Bu adamı destekleyenler neden çıkıp hakem maçı aldı götürdü diyor ?

Bu kadar basit.NE fenerasyon ne Mkh ne sarvan alayı yalan çatır çatır oynayıp , yakladığını atacaksın.Biz uefaları,süper kupaları alırken avrupalılarda mı Galatasaraylıydı ?

Geçiniz bu hakem martavallarını ayıptır.Aziz'in yaptığı hepsinden ayıptır.Bu tip boku başka yere atmak bugün bu bizim futbolumuzu bu hale getirmiştir.

Herkes adam gibi topunu oynasın,işine baksın.Hakemleri bırakın artık kendinize bakın.

Paylaş