12 Aralık 2009

Aman Florya'ya Getirmeyin
Pek televizyon izlemem ama izlediğim zaman da televizyonda ne un görürüm ne yumurta. Eğer televizyon izlerken un veya yumurta görürsem ya Deivid'in ya Alex'in ya da Fenerbahçeli herhangi bir Brezilyalı'nın doğum günü demektir :)

İnternette dolanırken Elano'nun doğum gününde Brezilya antremanında Kaka'nın Elano'ya Brezilya usulu yaptığı doğum günü kutlamasına denk geldim. Düşündüm de Galatasaray'da bir Brezilyalı daha olsa acaba aynılarını onlar da yapar mıydı ?

Aman biz Hagi'den kalma kampta saç kesme adetimize devam edelim. Brezilyalılar nimetle şaka yapmaya devam etsin, sonra daha çok turnuva kaybederler :)

4 yorum:

koala dedi ki...

İlginç bir şey söyleyeyim mi; bütün Fenerbahçeli arkadaşlarım, o meşhur kutlamayı ne zaman görse gülüyor. Hadi ilkinde hiç görmediğin için gülden ama 5 yıldır yapılıyor 5 yıldır her seferinde gülüyor adamlar...

Schumy dedi ki...

Abi birşey diyim mi benim çok hoşuma gidiyor bu kutlama.

Gerçekten Fenerbahçe'nin yılllarca Brezilyalılar'ın takım arkadaşlığının iyi olmasını, Türk oyuncularla uyum sorunu yaşamamasını bunun gibi ufak detaylara bağlıyorum.

Fakat 2 Brezilyalı olur senede 2 defa kutlarsın. Ama Bilica, Santos, Baroni, Wederson, Alex, Deivid, Carlos derken her 3 antremandan biri doğum günü merasimine dönüyor :)

Samandrada antrenman sahasının kenarında hazır un çuvalları ve yumurta kolileri olduğunu sanıyorum :)

lacivertcubuklu dedi ki...

Galatasarayın Brezilyalı futbolcularının şansı olsa gerek bu :)bizim Faruk Ilgaz ve Can Bartu tesislerinde gerçekleştirdiğmiiz renkli görüntülerden bir kuple olsun milli takımlarında tadabiliyorlar.. :)

Schumy dedi ki...

Oğlum birine yumurtayı atan Kaka Robinho diğerine Bilica Vederson, yapma şunu :D hehe :D

Paylaş