28 Ekim 2009

Yok artık Real Madrid!

Maçı izlemediğim için skorunu görür gibi olduğumda 4-0 önde olan takımın Real Madrid olduğunu sandım. Ama bir yanılgıya düşmüşüm 4-0 önde olan Madrid değil, İspanya 3.ligi ekiplerinden Alcorcon'muş meğerse.

Sahaya neredeyse tam kadro çıkan Real Madrid böyle bir hezimeti elbette beklemiyordu. Alcorcon'un tarihine altın harflerle yazılacak olan bu zafer, Madrid tarihine ise bir hezimet olarak geçecek belki de... Bu maçtan sonra Fiorentino amcam Pellegrini'ye bodoslama dalsa, ağzını burnunu dağıtsa, hatta futbolcuların topuklarına sıktırsa yeridir, hakkıdır yani...

Real Madrid'in utanç 11'i:
Dudek; Albiol, Arbeloa, Metzelder, Drenthe; Granero (Marcelo 51’), Diarrá, Guti (Gago 46’), Van der Vaart; Raúl (Van Nistelrooy 68’), Benzemá.
"Hadi ordan len" diyesim geldi... Hakikaten "Hadi ordan len" denecek bir skor çünkü...

1 yorum:

TETTEH dedi ki...

Bu pendikten de beter.Real belalısı vardı eskiden Deportivo la Coruna.Şimdilerde eskisi kadar canını yakamıyor Real'in ama 2000 li yıllarda kabusu desek yeridir.6 mart 2002 Real'in 100.yılının tarihidir ve o gün İspanya Kral Kupasında Santiago Bernabeu 'da Deportivo ile oynayacaktır.Kutlamalar planlanmış,büyük bir sevinç içinde taraftarlar kupayı ve kutlamaları beklemektedir.Ancak Gonzalez Sergio ve Diego Tristan'ın attığı gollerle 2-1 yenilen Real 'in doğum günü adeta zehir oluyordu.

Paylaş