14 Ekim 2009

Rijkaard'a giydirme çabaları. Ve kısır döngü...

Hemen Rijkaard için muhtemel eleştiri cümlelerini sıralayım...
"Zaten bu adam iyi olsa Barça bırakmazdı..."
"Bu adamın B planı yok...."
"İyi hocaydı madem neden Sparta Rotterdam'ın küme düşmesine engel olamadı?..."

Zaten Rijkaard kim ki, ne başarısı varmış?  Pehhh... İyi olsa şimdi Real'e falan hoca olurdu...

Midemi bulandıran bir meseleden bahsetmek istedim. Rijkaard Milan'la flört halindeymiş falan da filan... (Hemen haberi tamamlayayım; Rijkaard'la beraber Van Basten ve Gullit'te gelecekmiş Milan'a. 3 silahşörleri topluyor adamlar. Yersen.) Baktılar 3 maç kazanamadı hemen aldılar ellerine kasap bıçaklarını... Kesip biçin anasını satayım... Yerine de FATİH TERİM getirilmek isteniyormuş ya en çok midemi kaldıran da bu oldu zaten... Sizin başarı mantaliteniz de hep aynı adamlardan ibaret olmuştur pek sevgili basın... Hiddink'te hoca değildi zaten, Zico'da, Tigana'da aynen... Kendilerine Messi'li Ronaldo'lu Eto'o'lu kadro verildi de başarısız oldular di mi? Dediğim gibi kısır döngü içerisinde bizi ancak Fatih Terim, Bülent Uygun, Yılmaz Vural gibi adamlar paklar.

Rijkaard gibi adamlar bize en az 10 gömlek fazla... Çekin bakayım Milli takım'a oradan bir Bülent Uygun... Yabancılardan kime ne hayır gelmiş, Türk'e Türk'ten başka dost yoktur. (!)

1 yorum:

Mario Jardel dedi ki...

zaten bu haberleri çıkartanlar galatasaray kulübünden gereken ayarı yediği gibi bursaspor başkanından da gereken muameleyi görmüştür..

Paylaş