22 Ekim 2009

Hâlâ mı Aynı Numara Daum...

Sondan ilk habere doğru gidiyorum,

F.Bahçe'de Semih şoku!


Lugano' nun durumu kritik


Alex ve Guiza yok!


F.Bahçeliler şoktaAlex riske edilmeyecek

Bu hafta içerisinde Fenerbahçe ile ilgili çıkan sakatlık haberleri bunlar. Kimisi Steau maçı için, kimi daha ilerisindeki Galatasaray maçı için.

Benim anlayamadığım konu ise hala bu tür haberlere ihtiyaç duyulup duyulmadığı. Ne yani şimdi Alex veya Lugano' nun durumu kritik diye Galatasaraylı oyuncular rehavete kapılıp maçı salacaklar mı ? Ya da bu haberleri yaptıranlar bunu mu hedefliyor ? Yani Rijkaard bu haberleri okuyup kadro çıkartacak da Fenerbahçe yenecek ?

Komik olmayın lütfen, hedefiniz sadece lig şampiyonluğu bile olsa böyle yollara başvurmayın. Konuşmaya gelince Şampiyonlar Ligi çeyrek finalisti demeyi biliyorsunuz, şimdi buna mı muhtaç oldunuz ?

Bünyamin Gezer işte hakem, sabahlara kadar sevinin eğlenin. Oğuz Sarvan çalışıyor, durmak yok...

2 yorum:

Turan dedi ki...

Geçen gün gazetede bir haber vardı. Almanya'nın en yalancı kişisi Daum diye.. O yüzden alışıldık bir durum.

Bora-MAN dedi ki...

Rijkaard zaten karşı rakibin oynayan oyuncularına göre taktik yapan bir antrenör değil.Her zaman kendi takımına bakan ve oyununu geliştirmeye çalışan biri.İster 10 dakikada 3 tane yesin ister 3 tnae atsın.sistem değişmez.

Bünyamin Gezer bence bu maçı yönetebilecek en iyi hakemdi.Bize karşı bir düşmanlığı olduğunu sanmıyorum bende kendisinin hakemliğini çok beğeniyorum.

Paylaş