29 Ekim 2009

Bardağı atan kimmiş?

Bir site kendini ancak bu kadar rezil edebilir... Hala su üstüne çıkmaya çalıştıkları şu günlerde, içlerinden birisi at gözlüğünü çıkartmış ve şu postu atmış Antu forumlarına...

Bir yerde köpek falan mı öldü acaba... Gerçeği ancak HD çözünürlükte görebiliyorlar; helal olsun HD çözünürlükte dahi gördüğü halde görmediğini iddia eden insanların olduğu yerde böyle bir post atılmış. Şurada da Milliyet bardağın sırrını çözmüş, hayret edilesi bir durum... Bunu çözmek için zihin yormaya gerek yok, ufacık bir maytapın geçmediği yerden su bardağının geçmeyeceğini herkes anlar.

6 yorum:

M.T dedi ki...

Ne bardakmış arkadaş? 3 sezon önce Sami Yen'de bir tek itfaiye hortumuyla su sıkılmamıştısahaya ama tribünler bunu bilinçli bir şekilde yapıp, yaptıklarının arkasında olmuş ve ceza alacaklarını bile bile sergilemişlerdi bu tutumu. Attığı bir bardağın arkasında bile duramayan bir güruh daha neyin savunmasını yapıyor veya neden Galatasaray tribünlerini suçluyor anlamış değilim.

Schumy dedi ki...

Hakemin kafası yarılmış çıkıp konuşan yok. Sami Yen' de olsaydı o kafayı yaran bulunup hapise atılmıştı bile çoktan. Ama bu adamlar kafa yarmayı çok seviyorlar. Hadi Gerets bizim hocamızdı hakemlerden ne istiyorsunuz, hepsi zaten sizin yanınızda değil mi ?

Ama bunlar kendini yere atan teknik direktörlere alışkın. Şaşmamak lazım.

SirEvo dedi ki...

Tello'ya atılan baca kapağı vardı bi' ara hani hiç bu kadar sansasyon yaratılmayan...
Baca kapağı yav, öldürür adamı öldürür

Schumy dedi ki...

Soba atmadıklarına şükret :D

Schumy dedi ki...

Hadi beee :( :( Özür dileriz tamamen bizim fesatlığımız olmuş yine :D :D

father vic dedi ki...

kadıköy'de tel örgülerin olduğunu rakip taraftarların üstünün kapatıldığını unutmuştum..o antu'nun ortaya koyduğu ve fbtv'de de haberleri yapılan video üzerine bende blogda şunları yazmıştım.hd kalitedeki videoları izlemeye bile gerek duymadan ve hesaplarım da doğru çıktı..dediğim yerden atılmış=)

http://father-vic.blogspot.com/2009/10/yuh-ulan-artk.html

kendi adıma bunları yapanlara fizik ve matematik dersi vermek istedim ancak ilk olarak insanlık dersine ihtiyaçları varmış meğersem..

Paylaş