26 Ağustos 2009

Futbol ezilen halkların mutluluğudur: Hani ıslıklayanlar nerede?

Futbol ezilen halkların mutluluğudur: Hani ıslıklayanlar nerede?

Umut Abi, Futbolika adlı blogdan bulmuş, ben de ondan alıyorum. Girin, videoyu izleyin, görün!!!

Başıkta yazdığı gibi, hani nerede ıslıklayanlar ? İşinize gelmeyince herkesi idam ediyorsunuz. Bu kadar organize yalanı hayatımda ilk defa görüyorum...

3 yorum:

Schumy dedi ki...

Çağrı ne demek istediğini anlamadım ama 4 5 saniye ıslıklayan tek bir kişi. Olsun en fazla iki kişi. Pire için yorgan yakılıyor bazen. Milli maçlarda da bazen İstiklal Marşı sırasında tezahürat yapılıyor. Bu da aynı şey değil mi ?

He eğer gerçekten yanlış duyduğunu söylüyorsan özür dilerim, ben yanlış anlamışım...

koala dedi ki...

Çağrı; anlatılanlar, yazılanlardan sonra sanki bir stadın tamamı bu marşı ıslıklamış gibi bir izlenim yaratıldı. Ve yaratılan bu izlenim sonrasında klavyeyi kapan, geçti monitörün karşısına ahkam kesti.

4-5 saniye bir ıslıklama var evet ve bu toplasan 10 kişi tarafından yapılmıyor. Herkes hesaplaşmasını yaptı nasılsa. Aportta bekliyormuş insanlar. Neyse kimseye akıl vermek gibi bir derdim yok. Ama birileri karşısındakini ötelemeye çabaladıkça, karşıdakiler de uzaklaşmaya başlar.

Ben nerede hata yaptım demeliyiz toplum olarak. Diyarbakır'da hiçbir şey yaşanmamıştır gibi bir şey söylemiyorum.

Yapılanların doğru olduğunu asla ve asla savunmuyorum. Ama sen insanları tahrik et tahrik et, sonra insanlardan sakin kalmalarını bekle. Tokadı yediğinde diğer yanağını çevirme dönemi geçti dünyada. Tokadı yiyen, yumruk atmaya çalışıyor.

Sevgiler.

Bora-MAN dedi ki...

Bu konu spor dışı bence bu tür yerlerde tartışılmamalıdır.

Tartışma çok büyümesin.

Siz Galatasaray la ilgilenin a dostlar :)

Paylaş